NDS - Nordic Drilling System
Pierre Entreprenad

Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss om ni har några funderingar eller vill veta mer om oss och vad vi kan göra för er.

Kontaktuppgifter:
Tel: 026-54 45 00
Fax: 026-54 45 25
E-post: info@pierre.se

Besöks- och postadress:
Atlasgatan 1
802 86 Gävle

Faktureringsadress:
(Fakturor skall märkas med projektnummer och namn på vår referens)
Atlasgatan 1
802 86 Gävle

Org.nr: 556582-9784

VD och arbetsledare

NamnPositionTelefonE-post
Fredrik Pierre VD 026-544520 / 070-7106820 fredrik.pierre@pierre.se
Johan Pierre Platschef, rivning och håltagning 026-544515 / 073-9426819 johan.pierre@pierre.se
Pär Lindholm Platschef, bygg och anläggning 026-544504 / 070-7106818 par.lindholm@pierre.se
Mats Olsson Platschef, golv 026-544503 / 070-7106817 mats.olsson@pierre.se
Nils-Olof Dahlberg Platschef, tak och plåt 026-544506 / 073-9426817 nils-olof@pierre.se
Christian Stark Platschef, bygg och anläggning 026-544500 / 070-339 82 70 christian.stark@pierre.se
Anton Hols Platschef, bygg och anläggning 026-544500 / 070-7106826 anton.hols@pierre.se
Sune Pierre Arbetschef 026-544505 / 070-5426109 sune.pierre@pierre.se

Kalkyl, inköp och planering

NamnPositionTelefonE-post
Anders Göransson Arbetschef 026-544505 / 070-7106821 anders.goransson@pierre.se

Administration

NamnPositionTelefonE-post
Karin Sundström Kontorschef 026-54 45 02 / 070-330 54 23 karin.sundstrom@pierre.se

Kommunikation / Marknad

NamnPositionTelefonE-post
Therese Murhagen Kommunikatör 026-544506 / 070-5262223 therese.murhagen@pierre.se

Förråd / Verkstad

NamnPositionTelefonE-post
John Karlsson Verkstadsansvarig 026-544500 / 073-9426821 john.karlsson@pierre.se

Styrd borrning, nds

NamnPositionTelefonE-post
Anders Björklund Platschef 026-544500 / 070-3701859 anders.bjorklund@nds.se

Hitta till oss

Kontaktformulär

Följ oss påFacebookYouTube

Alla rättigheter reserverade © Pierre Entreprenad AB
Hemsidan utvecklad av Precis Reklam & Dreamscape i Yodo