NDS - Nordic Drilling System
Pierre Entreprenad

Kontakta Pierre Entreprenad

Tveka inte att kontakta oss om ni har några funderingar eller vill veta mer om oss och vad vi kan göra för er.

Kontaktuppgifter:
Tel: 026-54 45 00
E-post: info@pierre.se

Besöks- och postadress:
Atlasgatan 1
802 86 Gävle

Faktureringsadress:
(Fakturor skall märkas med projektnummer och namn på vår referens)
Atlasgatan 1
802 86 Gävle

Eller mailas till: faktura@pierre.se
Org.nr: 556582-9784

VD och platschefer

NamnPositionTelefonE-post
Fredrik Pierre VD 026-544520 / 070-7106820 fredrik.pierre@pierre.se
Johan Pierre Platschef, rivning och håltagning 073-9426819 johan.pierre@pierre.se
Tomas Höglund Platschef, golv 070-7106817 tomas.hoglund@pierre.se
Nils-Olof Dahlberg Platschef, tak och plåt 073-9426817 nils-olof@pierre.se
Christian Stark Platschef, bygg och anläggning 070-3398270 christian.stark@pierre.se
Pär Lindholm Platschef, bygg och anläggning 070-7106818 par.lindholm@pierre.se
Anton Hols Platschef, bygg och anläggning 070-7106826 anton.hols@pierre.se
Fredrik Zetterberg Platschef, bygg och anläggning 070-7106823 fredrik.zetterberg@pierre.se

Kalkyl, inköp och planering

NamnPositionTelefonE-post
Anders Göransson Arbetschef 070-7106821 anders.goransson@pierre.se
Karin Persson Entreprenadingenjör 070-7106815 karin.persson@pierre.se

Administration

NamnPositionTelefonE-post
Karin Sundström Kontorschef 026-54 45 02 / 070-3305423 karin.sundstrom@pierre.se

Kommunikation / Marknad

NamnPositionTelefonE-post
Therese Pierre Kommunikatör 070-5262223 therese.pierre@pierre.se

Förråd / Verkstad

NamnPositionTelefonE-post
John Karlsson Verkstadsansvarig 073-9426821 john.karlsson@pierre.se

Hitta till Pierre Entreprenad

Se större karta »

Kontakt
Pierre Entreprenad
Atlasgatan 1, 802 86 Gävle
Telefon: 026-54 45 00
E-post: info@pierre.se

Org.nr: 556582-9784

FacebookYoutube

Pierre Entreprenad i Gävle AB • Atlasgatan 1, 802 86 Gävle
Tel: 026-54 45 00 • E-post: info@pierre.se

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

PIERRE ENTREPRENAD

CONSTRUCTION SINCE 1959